Wykorzystanie materiałów

Ta strona przedstawia zasady korzystania z materiałów opublikowanych w serwisie mac-info.pl.

Wykorzystanie materiałów tekstowych

Z materiałów tekstowych pochodzących z serwisu mac! Można korzystać pod następującymi warunkami:

  1. W formie reprodukcji, bez zgody redakcji mac-info.pl oraz bez wynagrodzenia, pod warunkiem że obywatele używają ich do celów osobistych.
  2. Korzystając z tekstów w publikacjach drukowanych lub w innych formach wykorzystania na nośnikach materialnych, w każdym przypadku należy wskazać, że źródłem jest witryna mac-info.pl
  3. Podczas korzystania z tekstów W publikacjach elektronicznych, na stronach witryn internetowych, w plikach elektronicznych lub w innych formach korzystania w formie elektronicznej, przy każdym korzystaniu koniecznie wstaw hiperłącze do https://mac-info.pl. Link należy umieścić w pierwszym akapicie lub bezpośrednio po treści tekstowej naszego materiału.

W przypadku korzystania z tekstów nie wolno ich przerabiać, z wyjątkiem skrótów (redukcja jest możliwa tylko wtedy, gdy nie zniekształca znaczenia oryginału).

Wykorzystanie materiałów graficznych

Zdjęcia, materiały audio i graficzne zamieszczone na stronie mac-info.pl może być używany w dowolnych mediach, blogosferze, portalach społecznościowych i serwisach internetowych z obowiązkowym umieszczeniem hiperłączy do strony głównej serwisu mac-info.pl w pobliżu każdego z nich.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w dowolnym momencie i opublikowania go na tej samej stronie witryny mac-info.pl