O projekcie MAC-INFO.PL

Projekt mac-info.pl specjalizuje się w udostępnianiu treści dla fanów Apple i właścicieli jego produktów. Witryna została stworzona w 2012 roku przez zagorzałego fana Maca, który postanowił podzielić się ze światem rozwiązaniem kilku problemów z MacBookiem. Od tego czasu ideologia projektu wykroczyła poza komputery Mac, obejmując prawie cały ekosystem Apple, a zespół się powiększył.

Głównym zadaniem projektu jest zapoznanie gości z Macami, iPhone'ami, iPadami i innymi urządzeniami Apple, wyjaśnienie, jak z nimi pracować, pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Publikujemy ważne wiadomości Apple, piszemy recenzje oprogramowania dla komputerów Mac i kompilujemy instrukcje krok po kroku, które mają pomóc użytkownikom na różnych poziomach szkolenia. Są aktualizowane i uzupełniane w oparciu o komentarze i aktualne realia. Okresowo publikujemy tłumaczenia interesujących artykułów z zachodnich mediów.

Mamy nadzieję, że nasz zasób poszerzy Twoją wiedzę o urządzeniach Apple, pomoże rozwiązać problem. A nasi goście regularnie borykają się z problemami - ponad 12 tysięcy komentarzy to bezpośrednie potwierdzenie.

Chcesz pisać dla MAC-INFO.PL?

Jeśli jesteś ekspertem Apple z dogłębną wiedzą i doświadczeniem w zakresie Maca, iPhone'a, iPada oraz powiązanych urządzeń i oprogramowania, czy możesz wyjaśnić prostymi słowami złożone szczegóły techniczne, aby każdy mógł zrozumieć i zastosować informacje w praktyce, jeśli masz doświadczenie w pisaniu artykułów i biegle władasz językiem rosyjskim, to napisz do nas, na co czekasz ?!

Opisz się krótko, prześlij przykłady swoich artykułów i linki do publikacji (jeśli takie istnieją) na mac-info.pl

Kontakt

Jesteśmy otwarci na krytykę, życzenia i sugestie. Prześlij nam swoje pomysły, aplikacje, krytykę, propozycje współpracy, jakiekolwiek nieistotne pytania, których nie chcesz zadawać w komentarzach, napisz cokolwiek!

Staramy się odpowiadać na każde zgłoszenie, ale ze względu na dużą liczbę listów nie zawsze możemy to zrobić. Jeśli nie odpowiemy w ciągu 3 dni roboczych, skopiuj wiadomość.

Na stronie „Kontakty” możesz publikować sugestie i przemyślenia. Jeśli masz sugestie dotyczące zawartości witryny, napisz też.

Subskrypcja i sieci społecznościowe

Nie chcesz pisać? Dołącz do MAC-INFO jako czytelnik za pośrednictwem mediów społecznościowych, aby nie przegapić niczego nowego ze świata Apple.

Lub po prostu utwórz zakładkę w przeglądarce lub na ekranie głównym iOS - aktualizujemy witrynę codziennie.

Zasady komentowania

W przypadku opublikowanych materiałów komentowanie może być otwarte lub zamknięte dla czytelników. Używamy kilku automatycznych mechanizmów filtrowania, aby zapobiec niechcianym komentarzom.

Zastrzegamy sobie również prawo do oznaczania, moderowania, usuwania i edytowania wszelkich komentarzy pozostawionych przez użytkowników, zawierających nieodpowiednie treści. Spam, brak szacunku dla innych uczestników dyskusji lub niechciane linki będą usuwane lub edytowane.

W witrynie pozostawiono ponad 12 000 komentarzy. Bądź pomocny i szanuj innych czytelników. Jeśli nie zgadzasz się z zasadami komentowania, nie zostawiaj komentarza.

Warunki udzielania informacji

Ta strona ma na celu rozpowszechnianie informacji w celach edukacyjnych i informacyjnych. Wszystkie informacje są udostępniane bezpłatnie „tak jak są”, bez żadnej gwarancji. Chociaż zespół mac-info.pl sprawdza wszystkie publikowane materiały i stara się dostarczać swoim czytelnikom wysokiej jakości, dokładnych i zweryfikowanych informacji, nie dajemy żadnych gwarancji ani poręczeń, ani nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z lub związanej z dokładnością, niedokładnością, rzetelnością, nowością , aktualność lub kompletność wszelkich materiałów zawartych w tej witrynie.

Zespół mac-info.pl i powiązane strony nie odpowiadają za żadne bezpośrednie, pośrednie, szczególne lub przypadkowe straty (w tym utracone zyski; utratę zaufania do witryny, dostarczonych informacji, sprzętu lub oprogramowania; utratę danych; awarie sprzętu i inne) powstają w wyniku korzystania lub niemożności korzystania z tej witryny.

Korzystanie z witryny mac-info.pl oznacza zgodę na warunki opisane powyżej. Jeśli się z nimi nie zgadzasz, nie korzystaj z serwisu.