Subskrybuj wiadomości MAC-INFO.PL

Aby nie przegapić interesujących materiałów opublikowanych na mac-info.pl, zalecamy subskrybowanie aktualizacji w dowolny wygodny sposób. Wszystkie są bezpłatne. Nie będziesz otrzymywać reklam ani wszelkiego rodzaju irytujących wiadomości.

Telegram

Dołącz do naszego kanału telegramu! Dowiedz się o nowych materiałach i uzyskaj inne informacje, które nie są publikowane na stronie.

Pamiętaj, aby wyciszyć powiadomienia, ponieważ możemy publikować nowe rzeczy w nocy, gdy śpisz.

Kanał RSS

Taśma zawiera wszystkie nowe materiały opublikowane w serwisie. Aby szybko dowiedzieć się o nowej publikacji za pośrednictwem ulubionego czytnika rss, zasubskrybuj dowolny kanał:

Taśmy są takie same, zawierają 10 ostatnio opublikowanych materiałów.

Nowości i systemy rekomendacji

Publikujemy nowe materiały w kilku systemach rekomendacji:

Portale społecznościowe

Ogłoszenia o nowościach, artykułach, wydarzeniach i innych ciekawych informacjach ze świata Apple są publikowane na stronach naszych grup w sieciach społecznościowych. Często istnieją materiały, które nie są publikowane na stronie macnoob.ru. chcesz ekskluzywnego dołączenia!

W tej chwili są to możliwe sposoby uzyskiwania informacji o nowych publikacjach na naszej stronie. Jeśli chcesz czytać witrynę w innym formacie, prześlij swoje sugestie pocztą - zastanów się, co możesz zrobić.